Блог

Вівторок, 25 Травня 2021 / Published in Uncategorized

Підбір велосипеду для новачка – складна справа. Можна прочитати купу статей, купити велосипед і усвідомити, що на ньому незручно.
Найпростіша відповідь на це питання – звернутися до професіонала. Але ви тут через те, що хочете дізнатися, як зробити це самостійно, а не для того, щоб я просто сказав вам – прийдіть до нас в магазин і все вам покажу, еге ж?

То ж почнемо з трьох головних питань:

1) Для чого вам велосипед?
Відповіль на це питання допоможе визначитись, якого типу байк, з безлічі сучасних різновидів, вам підійде

2) Де ви будете на ньому їздити?
Яке покриття, маршрути, умови? Чи це будуть велодоріжку і 3 місяці влітку чи це будуть гірські походи гравійними стежками або ж навалювання на ДХ трассах.

3) Скільки у вас на це грошей?
Дуже часто на це питання люди чомусь стидаються відповісти в магазині, або бояться назвати зависоку сумму, щоб їм не “напарили” те, що їм не потрібно. І так – нажаль не завжди ти попадеш на чесного продавця, особливо купляючи вживані велосипеди. Тому варто звертатись туди, де консультанти самі катають і знають, про щзо говорять.
А якщо ви вибираєте онлоайн – визначте для себе чіткі рамки і дивіться в ровери в цьому діапазоні. Тільки не забудьте закласти в бюджет вартість шолому, світла та іншого екіпу, який вам може знадобитися, якщо ви плануєте катати не тільки на роботу. Мінімально, якщо розглядати якісні шоломи та світло – це приблизно ще 2000-2800 грн. Далі орієнтуйтеся за бюджетом – але шоломи дешевше 1000 грн здебільшого велике і жирне НІ-НІ.

Як визначити розмір рами

Розмір рами – супер важливий параметр і всі дуже переживають, щоб не помилитися з вибором.
А насправді – це найлегше. В усіх виробників є табличка з підбору рами. В усіх. Абсолютно.
Якщо немає то ви або дуже погано шукали, або це не зовсім виробник велосипедів)
Але якщо ви знаходитеся на стику розмірів – потрібно міряти велосипед в живу. Комусь довподоби довші рами, комусь коротші.
Обираючи кроскантрі або ендуро велосипед я особисто віддаю перевагу трохі більшим рамам, а в шосе або гравійниках – навпаки, на розмір менше.
Але це не означає, що ви маєте вчиняти так само. Перед купівлею байку – підіть і сядьте на раму потрібного розміру. Якщо байку в потрібній комплектації немає в наявності і його потрібно замовляти (бо станом на 2021 рік є досить серйозний дефіціит велосипедів) то присядьте на велосипед з дешевшою або дорожчою навіскою – вона не вплитне на посадку на велосипеді і ви зможете зрозуміти, чи підходить цей розмір вам, чи ні. Попросіть проїхатись на велосипеді – це дуже важливо, адже стоячи на місці важко зрозуміти, як воно буде в реальному світі.

Яку мені обрати навіску?

Це – теж дуже просте питання. Ту, на яку вам вистачить бюджету. Не треба гнатися за топовоими запчастинами на першому байку. Голвне, що ви відчуєте – це якісні покришки, сидіння, гріпси та педалі. Це те, що торкається беспосередньо вас і те, що котить по дорозі. Ви не відчуєте різницю між Altus та Acera фбо між NX та GX, 105 або Ultegra на першому велосипеді, зате якісні точки контакту одразу дадуть відчуття комфорту.

То ж обираючи перший або другий велосипед – не морочте собі голову супер деталями – почніть кататись і вже в процесі ви зрозумієте, чого ви хочете більше: комфорту, швидкость, потужніші гальма крутішу трансмісію чи ширші колеса.

Знати теорію корисно, але практику теж довдеться здавати)

Вівторок, 18 Травня 2021 / Published in Uncategorized

Велосипед – це зручно, швидко та захоплююче. Але якшо ти неможеш залишити його біля магазину, роботи чи кафе – він не може бути повноцінним транспортом.
Який замок обрати саме вам – у нашому відео:

Замки на нашому сайті ви можете обрати ТУТ

Вівторок, 18 Травня 2021 / Published in Uncategorized

Захист очей може бути не тільки якісними та практичним, а ще й стильним та унікальним! Це і є філософія Melon Optics: велосипедні куляри та маски саме для тебе
Про це і не тільки – у відео на нашому каналі:

Четвер, 13 Травня 2021 / Published in Uncategorized

У цьому відео ви дізнаєтесь, що таке MIPS, навіщо воно потрібно та чи варто шукати ці чотири літери в описі шолому.

Найдешевший шолом з системою MIPS: Specialized Align
Найдешевший фуллфейс з системою MIPS: Fox Rampage 2021

TOP Call Now Button